101
کد خبر: 552
برچسب‌های خبر: - پيام - 13آبان - استاديان
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
____________________

پیام تبریک مديركل نوسازي مدارس مازندران به مناسبت روز 13 آبان


Screenshot_۲۰۲۲۱۱۰۲-۱۳۴۳۲۷_Chrome.jpg

پیام تبریک مديركل نوسازي مدارس مازندران به مناسبت روز 13 آبان

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس مازندران، مهدي استاديان ساروي مديركل نوسازي، توسعه وتجهيزمدارس مازندران با ارسال پیامی یوم الله ۱۳ آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به عموم ملت رشید و غیرتمند ایران و استان مازندران تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
بسمه تعالی
یوم الله سیزدهم آبان در دفتر خاطرات ارزشمند ملت ایران، برگ زرین و پر افتخاری است که در وجود مومنان و خداترسان، جسارت استکبار ستیزی و درس بزرگ شهادت و دلیری آموخت و ترجمان این واقعیت شد که سرانجام دیوار ستم ، فرو ریختنی است.
این روزشاهد تبعید سر سلسله ی بیداردلان و نادره ی روزگاران حضرت امام خمینی (ره) بوده است وبا اغتنام فرصت، به روان پاک روح خدا و همه جان های خدایی به ویژه شهدای دانش آموز که بیداری توام باآزادی معنوی و اجتماعی خواست رهایی از یوغ استکبار را برای ما به ارمغان آوردند و استقلال و جمهوری اسلامی را به ما ارزانی بخشیدند سلام و درود می فرستم.
آری 13 آبان ماه، روز تجلی ارزش‌ها و صدور پیام انقلاب اسلامی به مظلومان و ستمدیدگان در سراسر جهان، روز مبارزه با زیاده خواهی و ناعدالتی‌ها و روز حضور گسترده و پرشور مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی در محکومیت توطئه های استکبار جهانی است.
از خداوند متعال برای همگان به ویژه جامعه جوان و نوجوان استان مازندران، موفقیت و بهروزی مسألت می نمایم و امیدوارم که حرکات هوشمندانه این عزیزان گام موثری در راستای به ثمر نشستن اهداف دولت محترم بوده و روز به روز بر استقلال علمی و صنعتی این مرز و بوم بیفزاید.
مهدي استاديان ساروي
مديركل نوسازي، توسعه وتجهيزمدارس مازندران


آخرین خبرها...